Táto webová stránka používa cookies, aby Vám umožnila čo najlepší zážitok z našich webových stránok. Rozumiem

Vyberte si kliniku jednodňovej chirurgie.
Očné kliniky, ortopedické kliniky, cievna chirurgia, kliniky asistovanej reprodukcie.
Objednajte sa.

Blog

Domáca liečba, pomôcky a lieky na kŕčové žily

Okrem chirurgického zákroku môžete pre liečbu kŕčových žíl urobiť veľa aj vy sami. Tieto opatrenia vám dokážu pomôcť spomaliť vývoj kŕčových žíl.

Nová moderná operačná liečba vyskočenej platničky na Slovensku. Čo je endoskopická operácia chrbtice? Spýtali sme sa ortopéda.

Na klinike Shams v Banskej Bystrici v súlade so súčasným trendom pri liečbe vysunutej medzistavcovej platničky nahradili otvorené operácie chrbtice pre pacienta šetrnejšou, menej rizikovou a menej bolestivou endoskopickou operáciou.

Bolesť lakťa

Bolesť lakťa môže mať rôzne príčiny. Časté sú úrazové poranenia lakťa, ktoré nás sa nám môžu stať nie len pri športe, ale aj v bežnom živote. Najvážnejšími následkami úrazu sú vykĺbenie a zlomenina lakťa.

Bolesť ramena

Svojim ramenám obvykle nevenujeme veľa pozornosti. To sa zmení vo chvíli, v ktorej nám bolesť ramena spraví z pôvodne jednoduchých každodenných činností ako fénovanie vlasov, zvesenie kabáta z vešiaka či zapnutie podprsenky heroický výkon.

Bolesť kolena

Kedy navštíviť lekára pri bolesti kolena, aké sú najčastejšie zranenia kolena, rizikové faktory a prevencia.

Partneri Infomedica znova vysoko hodnotení v prieskume spokojnosti pacientov

Partneri Infomedica - ORL Humenné a Oftal vo Zvolene sa opäť umiestnili v prieskumoch spokojnosti pacientov na popredných miestach.

Kompresívne pančuchy na kŕčové žily

Používanie zdravotných kompresívnych pančúch je jednou z najdôležitejších metód liečby kŕčových žíl.

Poletíte za teplom? Cievny chirurg radí, nezabudnite na toto!

Cestovanie na dlhé vzdialenosti prináša so sebou isté zdravotné riziká. Prečítajte si, čomu cievny chirurg odporúča venovať zvýšenú pozornosť.

Navštívili sme za vás: Ortopedickú kliniku Shams v Banskej Bystrici

Ortopedická klinika Shams v Banskej Bystrici sa pri liečbe ochorení a úrazov kĺbov a chrbtice špecializuje najmä na miniinvazívne výkony – artroskopie. Artroskopie sú vykonávané v režime jednodňovej chirurgie, teda bez nutnosti ležania v nemocnici.

Navštívili sme za vás: ORL Humenné

Špecializovaná nemocnica v odbore očné, nosné a krčné v Humennom je skutočne jedinečný projekt. V moderných, vkusne a účelne zariadených priestoroch, klinika už takmer 15 rokov poskytuje v odbore otorinolaryngológia ambulantnú, jednodňovú a aj ústavnú zdravotnú starostlivosť.

Táto webová stránka používa cookies, aby Vám umožnila čo najlepší zážitok z našich webových stránok. Rozumiem

Odborná pomoc? Napíšte nám
zásady ochrany osobných údajov a súhlasím s nimi

* Vyplnenie týchto položiek je povinné