Táto webová stránka používa cookies, aby Vám umožnila čo najlepší zážitok z našich webových stránok.

Rozumiem
Vyberte si kliniku jednodňovej chirurgie.
Očné kliniky, ortopedické kliniky, cievna chirurgia, kliniky asistovanej reprodukcie.
Objednajte sa.

Navštívili sme za vás

Partneri Infomedica znova vysoko hodnotení v prieskume spokojnosti pacientov

Partneri Infomedica - ORL Humenné a Oftal vo Zvolene sa opäť umiestnili v prieskumoch spokojnosti pacientov na popredných miestach.

Navštívili sme za vás: Ortopedickú kliniku Shams v Banskej Bystrici

Ortopedická klinika Shams v Banskej Bystrici sa pri liečbe ochorení a úrazov kĺbov a chrbtice špecializuje najmä na miniinvazívne výkony – artroskopie. Artroskopie sú vykonávané v režime jednodňovej chirurgie, teda bez nutnosti ležania v nemocnici.

Navštívili sme za vás: ORL Humenné

Špecializovaná nemocnica v odbore očné, nosné a krčné v Humennom je skutočne jedinečný projekt. V moderných, vkusne a účelne zariadených priestoroch, klinika už takmer 15 rokov poskytuje v odbore otorinolaryngológia ambulantnú, jednodňovú a aj ústavnú zdravotnú starostlivosť.

Navštívili sme za vás: cievnu kliniku IMEA v Košiciach

V súčasnej dobe je na liečbu kŕčových žíl dostupných množstvo účinných metód a prístrojov. Nie každá metóda je však vhodná pre každého pacienta. Preto ako veľkú výhodu kliniky Imea CC v Košiciach vnímame, že je technicky vybavená na poskytovanie veľkého spektra metód riešenia tohto zdravotného problému.

Navštívili sme za vás: Ortopedickú kliniku Arthromed v Martine

Martinská ortopedická klinika Arthromed patrí medzi najdlhšie pôsobiace súkromné kliniky na Slovensku. Za takmer 15 ročné fungovanie si získala výborné meno nie len medzi „bežnými“ pacientami, ale aj medzi vrcholovými športovcami z rôznych športových odvetví.

Navštívili sme za vás: UNITED CLINIC v Malackách

UNITED CLINIC je v Malackách, kde sa nachádza stále skôr známa pod názvom Medicon, ktorý niesla od svojho založenia v roku 2007 až do roku 2016.

Navštívili sme za vás: Blumental Clinic v Bratislave

Blumental Clinic je prvá klinika na Slovensku, ktorá sa špecializuje výlučne na liečbu kŕčových žíl a žilových ochorení. O informácie o liečbe kŕčových žíl je na Infomedica veľký záujem. Boli sme preto naozaj zvedaví, čo jedinečné ponúka táto nová špecializovaná klinika.

Navštívili sme za vás: OFTAL – očnú kliniku vo Zvolene

Oftal je prvou špecializovanou nemocnicou v odbore oftalmológia. Klinika vznikla v roku 2005 v priestoroch bývalého očného oddelenia nemocnice vo Zvolene. Po kompletnej rekonštrukcii a vybavení pracoviska najmodernejším prístrojovým vybavením hospitalizácie nahradila jednodňová zdravotná starostlivosť.

Navštívili sme za vás: EXCIMER – očné laserové centrum v Bratislave

Ako sme napísali v úvodnom blogu tejto série, z pochopiteľných dôvodov nemôžeme na vlastnej koži vyskúšať všetky operačné zákroky, ktoré slovenské kliniky jednodňovej chirurgie ponúkajú. Postupne ich však navštevujeme, všímame si všetko, čo by vám mohlo pomôcť vybrať si tú správnu kliniku pre vás.

Navštívili sme za vás: Najlepšie slovenské kliniky jednodňovej chirurgie

Na začiatku bola myšlienka zoradiť najlepšie slovenské kliniky jednodňovej chirurgie na jednom mieste. Vlastne nie. Na začiatku bol zdravotný problém. Lieky, obklady ani rehabilitácia nepomáhali, bolo treba sa rozhodnúť. Chirurgický zákrok, áno či nie? Bude treba ležať v nemocnici? Existuje spôsob, ako sa pobytu v nemocnici vyhnúť?

Navštívili sme za vás: SPORTCLINIC – ortopedickú kliniku v Bratislave

Sportclinic je privátna špecializovaná klinika zameraná na diagnostiku a liečbu poranení a ochorení kĺbov. Verejnosti je známa aj vďaka špičkovej zdravotnej starostlivosti, ktorú poskytuje našim vrcholovým hokejistom. Je partnerom Slovenského zväzu ľadového hokeja.

Táto webová stránka používa cookies, aby Vám umožnila čo najlepší zážitok z našich webových stránok. Rozumiem

Odborná pomoc? Napíšte nám
zásady ochrany osobných údajov a súhlasím s nimi

* Vyplnenie týchto položiek je povinné