Táto webová stránka používa cookies, aby Vám umožnila čo najlepší zážitok z našich webových stránok.

Rozumiem

Na čo slúži Infomedica

Máte zdravotný problém, ktorý vyžaduje operačný zákrok a hľadáte iné možnosti ako štátnu nemocnicu?

Infomedica vám ponúka riešenie. Zhromaždili sme pre vás najväčšiu databázu súkromných kliník jednodňovej chirurgie na Slovensku v oblastiach:

  • ortopédie
  • oftalmológie
  • cievnej chirurgie

Okrem toho aj databázu rehabilitačných zariadení a zariadení reprodukčnej medicíny.

Kliniky jednodňovej chirurgie

O výhodách a nevýhodách jednodňovej chirurgie si môžete prečítať tu. Informácie kedy na súkromnej klinike neplatíte a v ktorých prípadoch platíte nájdete tu.
Všetky kliniky ktorých kompletné profily nájdete v ponuke Infomedica sú to najlepšie čo na Slovensku v rámci jednodňovej chirurgie vo vybranej oblasti nájdete. Každú kliniku sme osobne navštívili, aby sme vám na stránke ponúkli najvyšší štandard medicínskej starostlivosti, špičkových odborníkov a najmodernejšie zdravotnícke zariadenie.

Kedy sa objednať cez Infomedica

Ponuka kliník na Infomedica je určená pre pacientov, ktorí sú diagnostikovaní u svojho lekára a tento im odporučil operačný zákrok, ktorý je možné vykonať prostredníctvom jednodňovej chirurgie. Môžete sa rozhodnúť zákrok absolvovať v štátnej nemocnici alebo využiť ponuku súkromných kliník na Infomedica. Rozhodnutie absolvovať operačný zákrok nie je ľahké a preto by ste mali mať dostatok informácií o svojom zdravotnom probléme a možnostiach jeho liečenia. V profiloch kliník na Infomedica nájdete kompletnú informáciu o vykonávaných zákrokoch, zmluvných poisťovniach a ich cene.

Prečo sa objednať cez Infomedica

Ak si vyberiete kliniku na Infomedica, prostredníctvom jednoduchého formulára, ktorý nájdete na profile vybranej kliniky sa môžete objednať na konzultáciu. Po odoslaní objednávkového formulára vám zašleme na váš email návrh termínu konzultácie na vybranú kliniku. Za objednanie prostredníctvom Infomedica neplatíte.

Výhody:

  • všetko vybavíte jednoducho emailom
  • nemusíte nikam telefonovať
  • môžete sa objednať aj mimo ordinačných hodín a cez víkend

Ako sa objednať cez Infomedica

Ak si prostredníctvom vyhľadávača na stránke Infomedica nájdete kliniku pre vás, na profile tejto kliniky nájdete objednávací formulár. Po jeho vyplnení a odoslaní vám zašleme emailom návrh termínu konzultácie na vami vybranú kliniku. Deň pred dohodnutým termínom konzultácie vám zašleme pripomienku.

Za objednanie prostredníctvom Infomedica neplatíte. Za konzultáciu na klinike zaplatíte v súlade s cenníkom kliniky, ktorý nájdete v profile klinike na Infomedica alebo priamo na vybranej klinike. Pacienti, ktorí sú objednaní prostredníctvom Infomedica platia rovnakú cenu konzultácie a zákroku ako pacienti, ktorí sa objednali priamo na klinike. V prípade, že poskytnuté služby sú hradené zo zdravotného poistenia a klinika má zmluvu s vašou zdravotnou poisťovňou, za tieto služby neplatíte.

Táto webová stránka používa cookies, aby Vám umožnila čo najlepší zážitok z našich webových stránok. Rozumiem

Odborná pomoc? Napíšte nám
zásady ochrany osobných údajov a súhlasím s nimi

* Vyplnenie týchto položiek je povinné