Táto webová stránka používa cookies, aby Vám umožnila čo najlepší zážitok z našich webových stránok.

Rozumiem
Vyberte si kliniku jednodňovej chirurgie.
Očné kliniky, ortopedické kliniky, cievna chirurgia, kliniky asistovanej reprodukcie.
Objednajte sa.
Kliniky
SPINN, s.r.o.

SPINN clinic, Očné laserové centrum

SPINN clinic, Očné laserové centrum Rated 0 / 5 based on 0 reviews. Objednať na konzultáciu

Štandardnou metódou riešenia krátkozrakosti a astigmatizmu v očnom laserovom centre SPINN  je metóda EPI-LASIK. Metóda EPI-LASIK je jedna z najmodernejších operačných metód na podstatné zníženie alebo úplné odstránenie refrakčnej chyby oka. Vo výnimočných prípadoch, kedy je táto metóda u pacienta nevhodná je používaná metóda PRK.

Prístrojové vybavenie centra je na úrovni najmodernejších európskych laserových centier. Odborný tím lekárov a sestier využíva nový excimerový laser Allegretto Wave 200 Hz.

Rovnako aj očná ambulancia na konzultácie spojené s operáciou excimerovým laserom, predoperačné vyšetrenia a pooperačné kontroly je  vybavená  diagnostickými prístrojmi od renomovaných svetových výrobcov.

Rodinná firma SPINN pôsobí na trhu ako poskytovateľ zdravotnej starostlivosti od roku 2000.  Postupným rozšírením služieb  pre pacientov sa z pôvodného rádiologického pracoviska  stalo moderné zdravotnícke centrum zahŕňajúce očné laserové centrum, pracovisko magnetickej rezonancie a oftalmologickú, neurologickú, neurochirurgickú, ortopedickú, sonografickú, detskú endokrinologickú ambulanciu a pracovisko lekárskej kozmetiky s unikátnym prístrojom na diagnostiku a sledovanie kožných znamienok – dermatoskopom. Všetky pracoviská centra SPINN sú technologicky ale aj personálne špičkovo vybavené.

Operačné metódy bez rezu

Pri operačných metódach bez rezu nie je nutné vykonávať rez rohovkou, skrátenie času operačného zákroku, možnosť bez významného rizika vykonávať aj rizikové športy, rizikové povolania, zákrok je možné vykonať aj na tenšej rohovke, dajú sa vykorigovať aj vyššie dioptrie, menšou nevýhodou je krátkotrvajúce rezanie a pocit cudzieho telesa, postupné vyostrovanie videnia.

Epi – lasik

Je metóda, v ktorej sú kombinované výhody LASIK-u a LASEK-u. Špeciálnym mikrokeratómom Epi-K, ktorý sa za pomoci vákua prisaje k oku, sa odseparuje len vrstva epitelu. Ten sa odklopí, urobí sa zákrok excimerovým laserom a následne sa epitel priklopí na pôvodné miesto. Klient dostane kontaktnú šošovku na prvé 3-4 dni po operácii.

PRK –fotorefraktívna keratektómia

Pri metóde PRK sa najvrchnejšia vrstva rohovky – epitel mechanicky odstráni a excimerovým laserom sa odstráni potrebná časť parenchýmu rohovky – vykoná sa korekcia. Po operácii má klient oko nasledujúce tri dni prelepené obväzom. Bolestivosť môže byť výraznejšia ako pri predchádzajúcich metódach. Táto metóda je základom pre excimer laserové zákroky a podstupujú ju klienti v súčasnosti menej často ako iné metódy.

MUDr. Jan Cuvala, PhD.

MUDr. Ján Čuvala, PhD.
Prednosta Očného laserového centra SPINN, hlavný operatér centra

MUDr. Filip Mayer

MUDr. Filip Mayer
Riaditeľ Očného laserového centra SPINN, operatér

MUDr. Sidonia Sivakova

MUDr. Sidónia Siváková
Hlavný lekár oftalmologickej ambulancie SPINN

Mgr. Lenka Zigova

Mgr. Lenka Zigová
Inštrumentárka – dlhodobá stáž

Beata Zelinova

Beata Zelinová
Inštumentárka – dlhodobá stáž

Bc. Lucia Badova Kollarikova

Bc. Lucia Baďová Kolláriková
Manažér pre styk s klientmi

Laserové operácie očí sa hodnotia ako kozmetický zákrok, zdravotné poisťovne tento typ operácie nehradia.

Kde nás nájdete

Cenník

Perfect Vision – 789 Eur Perfect Vision je liečba individualizovanou metódou EPI-LASIK (príp. PRK) - podľa aberometrie (Wavefront optimalizovaná) - operácia oboch očí. Ako darček dostávate špičkové slnečné okuliare. Excellent Vision – 1066 Eur Excellent Vision je liečba individualizovanou metódou EPI-LASIK (príp. PRK) - podľa aberometrie (Wavefront optimalizovaná), vrátane záruky doživotnej refrakčnej laserovej chirurgickej starostlivosti. Operácia oboch očí. Ako darček dostávate špičkové slnečné okuliare. Cena zahŕňa: • predoperačné vyšetrenie • vyšetrenie bezprostredne pred zákrokom • wavefront optimalizovanú operáciu excimerovým laserom Allegretto Wave 200Hz • kontrolu bezprostredne po zákroku • kontrolu na 4. deň po zákroku • kontroly po 1. a 2. mesiaci po zákroku • liekový balíček na spríjemnenie prvých 48 hodín po zákroku • liekový balíček na 3. mesiace po zákroku Operácie excimerovým laserom sú výkony charakteru zdravotne kozmetického a nie sú spravidla hradené zdravotnými poisťovňami. Spôsob platby: • v hotovosti • platobnou kartou

Objednávkový formulár

* Vyplnenie týchto položiek je povinné.

Infomedica nie je poskytovateľ zdravotnej starostlivosti, nezhromažďuje ani neuchováva zdravotné údaje. Prosíme, aby ste v mailoch neuvádzali zdravotné údaje, takéto údaje budú ihneď odstránené.

Táto webová stránka používa cookies, aby Vám umožnila čo najlepší zážitok z našich webových stránok. Rozumiem

Odborná pomoc? Napíšte nám
zásady ochrany osobných údajov a súhlasím s nimi

* Vyplnenie týchto položiek je povinné