Táto webová stránka používa cookies, aby Vám umožnila čo najlepší zážitok z našich webových stránok.

Rozumiem
Vyberte si kliniku jednodňovej chirurgie.
Očné kliniky, ortopedické kliniky, cievna chirurgia, kliniky asistovanej reprodukcie.
Objednajte sa.
Kliniky
Medchir, s.r.o. - Infomedica.sk

Medchir, s.r.o.

Medchir, s.r.o. Rated 5 / 5 based on 23 reviews.
Krížna 8, 946 03, Kolárovo
421 /35 7720 616

Pondelok 7:00 – 15:00 Utorok 13:00 – 18:00 Streda 10:00 – 12:00 Štvrtok 11:00 – 18:00 Piatok 10:00 – 15:00

Objednať na konzultáciu

MEDCHIR sa špecializuje na poskytovanie vysokokvalitnej chirurgickej starostlivosti zameranej na vykonávanie miniinvazívnych zákrokov a artroskopických operácií, ktoré sú radikálne a pritom natoľko šetrné, že ich pacient absolvuje v ambulantnom režime bez potreby hospitalizácie (jednodňová chirurgia).

Vďaka špičkovému vybaveniu pracoviska vie klinika poskytnúť pacientovi tú najlepšiu starostlivosť so všetkými svojimi výhodami, ktoré majú za následok skrátenie hospitalizácie, zmenšenie pooperačnej bolesti a skrátenie pracovnej neschopnosti.

Klinika MEDCHIR od roku 1995 prevádzkuje v Kolárove MEDCHIR, s.r.o. chirurgickú a rádiodiagnostickú ambulanciu. V roku 1996 sa zakúpením moderného ambulantného RTG prístroja uskutočnila modernizáciu rádiodiagnostickej ambulancie.
V septembri 2010 boli presťahované ambulancie do polyfunkčného domu MEDCHIR, s.r.o, v ktorom už boli vytvorené priestory na prevádzkovanie jednodňovej chirurgie.
V apríli 2011 bol na pracovisku realizovaný prvý operačný zákrok.

Pacientami kliniky nie sú len športovci, ale aj nešportujúca verejnosť a to v každom veku. Cieľom je vyliečenie pacienta, respektíve zabránenie alebo spomalenie progresie ochorenia. Berie sa ohľad na skvalitnenie života chorého a v prípadoch vážnejšieho ochorenia sa ponúka trvalá starostlivosť. Ortopéd úzko spolupracuje s ďalšími odborníkmi medicíny, osobitne s lekárom FBLR (rehabilitačným lekárom), reumatológom a neurológom.

Klinika ponúka individuálnu odbornú starostlivosť, najmodernejšie prístrojové vybavenie, vysoký hygienický štandard, nadštandardne vybavené izby, realizáciu operačného výkonu do 30 kalendárnych dní od dátumu objednania.

V rámci ortopédie sa MEDCHIR venuje nasledovným oblastiam:

 • artroskopia ramena
 • artroskopia kolena
 • operácia gangliómu
 • operácia kladivkového prsta
 • operácia vbočeného palca
 • plastika skríženého väzu

V rámci úrazovej chirurgie sa klinika MEDCHIR venuje nasledovným oblastiam:

 • artroskopia ramena
 • artroskopia kolena
 • odstránenie osteosyntetického materiálu po operáciách
 • operácie malých kĺbov ruky a nohy
 • operácia pri roztrhnutí Achillovej šľachy
 • operácie šliach na ruke a nohe
 • operácie zlomenín hornej končatiny
 • operácie zlomenín zápästia
 • úžinové syndrómy – karpálny tunel

O pacientov sa stará vysokokvalifikovaný personál – lekári, zdravotné sestry, inštrumentárky a ošetrovatelia. Konzultáciu, chirurgický zákrok a pooperačnú starostlivosť absolvujete v rámci jednej kliniky pod dohľadom stáleho tímu odborníkov, ktorých vedie chirurg MUDr. Miklós Viola a traumatológ MUDr. Ladislav Máriási.

MUDr. Viola Miklós

MUDr. Viola Miklós
Chirurg

MUDr. Ladislav Máriási

MUDr. Ladislav Máriási
Traumatológ

MEDCHIR sa špecializuje na poskytovanie vysokokvalitnej chirurgickej starostlivosti zameranej na vykonávanie miniinvazívnych zákrokov a artroskopických operácií, ktoré sú radikálne a pritom natoľko šetrné, že ich pacient absolvuje v ambulantnom režime bez potreby hospitalizácie. Vďaka vybaveniu pracoviska, predovšetkým laparoskopická technika a prístroj LigaSure, anesteziologický prístroj, operačný 3D RTG prístroj C rameno, operačné lampy a klimatizačný prístroj, vie poskytnúť pacientovi tú najlepšiu starostlivosť so všetkými svojimi výhodami, ktoré majú za následok skrátenie hospitalizácie, zmenšenie pooperačnej bolesti a skrátenie pracovnej neschopnosti. Prístroj LigaSure sa využíva pri mnohých endoskopických výkonoch a pre pacienta predstavuje šetrný operačný postup. Výhody tohto prístroja spočívajú predovšetkým v tom, že priebeh samotnej operácie je rýchlejší, minimalizujú sa krvné straty, rany na cievach sa lepšie hoja, celý pooperačný proces sa urýchli, zefektívni a znižuje sa riziko pooperačných komplikácií.

MEDCHIR má uzatvorenú zmluvu so zdravotnými poisťovňami:

 • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.,
 • DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.,
 • Union zdravotná poisťovňa, a.s.

Výmenný lístok vám vystaví všeobecný lekár, ktorý vás na vyšetrenie posiela.

Cievna chirurgia:

Ponuku služieb MEDCHIR v oblasti cievnej chirurgie na Infomedica tu.

Všeobecná chirurgia:

Materské znamienka, kožné novotvary a nádory, ochorenia konečníka (trhliny, zlatá žila), benigné nádory prsníka, laparoskopická operácia slepého čreva, operácie brušných a slabinových prietrží, laparoskopická operácia žlčníka.

Gynekológia:

Laparoskopické gynekologické operácie, plastika krčku maternice – konizácia, operácia cysty Bartholinskej žľazy, operácia cyndylomy, diagnostická kyretáž.

Plastická chirurgia:

Plastická operácia ucha, nosa, plastická operácia prsníka, plastická operácia brušnej steny, plastická operácia viečka, facelift, botox, liposukcia.

MEDCHIR má uzatvorené zmluvy so všetkými zdravotnými poisťovňami.

Doplatky sa líšia od metódy vykonávaného zákroku, vášho zdravotného stavu, použitého špeciálneho zdravotníckeho materiálu a vami zvoleného nadštandardu poskytovaného klinikou. Cenu doplatku sa dozviete na konzultácii na klinike. Objednajte sa na vyšetrenie.

Kde nás nájdete

Objednávkový formulár

* Vyplnenie týchto položiek je povinné

Infomedica nie je poskytovateľ zdravotnej starostlivosti, nezhromažďuje ani neuchováva zdravotné údaje. Prosíme, aby ste v mailoch neuvádzali zdravotné údaje, takéto údaje budú ihneď odstránené.

Táto webová stránka používa cookies, aby Vám umožnila čo najlepší zážitok z našich webových stránok. Rozumiem

Odborná pomoc? Napíšte nám
zásady ochrany osobných údajov a súhlasím s nimi

* Vyplnenie týchto položiek je povinné