Táto webová stránka používa cookies, aby Vám umožnila čo najlepší zážitok z našich webových stránok.

Rozumiem

Prístroj MAGCELL® ARTHRO slúži na liečbu rôznych foriem artrózy a bolestivých stavov ako:

  • artróza bedrového a kolenného kĺbu
  • artróza čeľustného kĺbu
  • Hallux rigidus (stuhnutý palec nohy) a hallux valgus (vybočený palec nohy)
  • iné artrotické stavy.

Prístroj umožňuje jednoduché ovládanie – zapnete a už sa liečite – kdekoľvek ste a pohodlne cez šaty. Vďaka jeho malým rozmerom ho môžete ľahko prenášať. Jedna liečba trvá 2x dva a pol minúty.

Prístroj MAGCELL® ARTHRO je prístroj na vykonávanie bezelektródovej elektroliečby, ktorý možno používať v klinickom aj domácom prostredí. Je vyrobený v Nemecku v súlade s požiadavkami kvality podľa noriem DIN ISO 13485:2003, DIN ISO 9001 a príslušných bezpečnostných ustanovení a nariadení smernice Rady 93/42/EHS. Vďaka inovatívnemu patentu aplikovanému na terapeutický prístup dokáže prístroj aj napriek svojim malým rozmerom generovať neobvykle silné magnetické polia až do 100 mT (1000 Grauss). Tým vytvára dostatočne vysokú a terapeuticky účinnú hustotu prúdenia v tkanive, ktoré zasahuje aj kĺbové štruktúry. Hraničné hodnoty významných procesov bunkovej regenerácie dosahujú aj tkanivá v hĺbke 3 až 5 cm.

Cena: 500,- Eur (vrátane DPH)

Prístroj na Slovensko dováža spoločnosť NEXTMED, ktorá sa zameriava na predaj zdravotníckej techniky. Spoločnosť vám po objednaní prístroj doručí na dobierku. Ak do objednávky uvediete poznámku „Infomedica“, obdržíte na kúpu prístroja zľavu vo výške 5%.

Zľava 5% na kúpu prístroja MAGCELL® ARTHRO

Táto webová stránka používa cookies, aby Vám umožnila čo najlepší zážitok z našich webových stránok. Rozumiem

Odborná pomoc? Napíšte nám
zásady ochrany osobných údajov a súhlasím s nimi

* Vyplnenie týchto položiek je povinné