Táto webová stránka používa cookies, aby Vám umožnila čo najlepší zážitok z našich webových stránok.

Rozumiem

Medilux s.r.o.

Medilux s.r.o.

Očné centrum Medilux je renomovaným pracoviskom očnej mikrochirurgie, ktoré sa venuje operáciám sivého zákalu, glaukómu, pacientom s diabetickými zmenami na sietnici a operáciám na mihalniciach. Centrum disponuje najmodernejším vybavením operačnými prístrojmi firmy Alcon z USA a Nidec, Shin Nipon z Japonska. Ponúka skúsenosti odborníčky, ktorá vykonala už viac ako 5000 operácií sivého zákalu a problematike operácii katarakty a liečbe diabetickej retinopatie sa venuje na vedeckej úrovni.
Novinkou pracoviska je možnosť vyšetrenia sietnice širokospektrálnou optickou koherentnou tomografiou s vysokým rozlíšením, ktorá umožňuje rýchlu diagnostiku zmien na sietnici, na rozhraní sklovca a sietnice a na zrakovom nerve.
Príjemné prostredie a profesionálny prístup kvalifikovaného personálu je súčasťou kvalitných služieb tejto očnej kliniky.
Všetky zdravotné výkony, okrem vyšetrenia širokospektrálnou optickou koherentnou tomografiou kozmetických zákrokov , sú hradené z verejného zdravotného poistenia. Očné centrum Medilux má uzatvorené zmluvy so všetkými zdravotnými poisťovňami.

Táto webová stránka používa cookies, aby Vám umožnila čo najlepší zážitok z našich webových stránok. Rozumiem

Odborná pomoc? Napíšte nám
zásady ochrany osobných údajov a súhlasím s nimi

* Vyplnenie týchto položiek je povinné