Táto webová stránka používa cookies, aby Vám umožnila čo najlepší zážitok z našich webových stránok. Rozumiem

Vyberte si kliniku jednodňovej chirurgie.
Očné kliniky, ortopedické kliniky, cievna chirurgia, kliniky asistovanej reprodukcie.
Objednajte sa.

Oftalmológia

Medilux s.r.o.

Medilux s.r.o.

Očné centrum Medilux je renomovaným pracoviskom očnej mikrochirurgie, ktoré sa venuje operáciám sivého zákalu, glaukómu, pacientom s diabetickými zmenami na sietnici a operáciám na mihalniciach. Centrum disponuje najmodernejším vybavením operačnými prístrojmi firmy Alcon z USA a Nidec, Shin Nipon z Japonska. Ponúka skúsenosti odborníčky, ktorá vykonala už viac ako 5000 operácií sivého zákalu a problematike operácii katarakty a liečbe diabetickej retinopatie sa venuje na vedeckej úrovni.
Novinkou pracoviska je možnosť vyšetrenia sietnice širokospektrálnou optickou koherentnou tomografiou s vysokým rozlíšením, ktorá umožňuje rýchlu diagnostiku zmien na sietnici, na rozhraní sklovca a sietnice a na zrakovom nerve.
Príjemné prostredie a profesionálny prístup kvalifikovaného personálu je súčasťou kvalitných služieb tejto očnej kliniky.
Všetky zdravotné výkony, okrem vyšetrenia širokospektrálnou optickou koherentnou tomografiou kozmetických zákrokov , sú hradené z verejného zdravotného poistenia. Očné centrum Medilux má uzatvorené zmluvy so všetkými zdravotnými poisťovňami.

MEDICAN-JAS, s.r.o.

MEDICAN-JAS, s.r.o.

Pod Párovcami 5190/3C, 921 01, Piešťany
Zobraziť kontakty

Moderné súkromné zariadenie Medican – Jas v priestoroch Medicentra v Piešťanoch ponúka v rámci jednodňovej chirurgie nadštandardnú starostlivosť aj v oblasti oftalmológie. Medzi najčastejšie operácie patrí operácia sivého zákalu (katarakta). Objednať na predoperačné vyšetrenie sa môžete na vyššie uvedených kontaktoch (telefonicky v pracovné dni v čase od 17 do 18 hod).

Očné centrum, s.r.o.

Očné centrum, s.r.o.

Špačince 537, 91951, Špačince
Zobraziť kontakty

Táto webová stránka používa cookies, aby Vám umožnila čo najlepší zážitok z našich webových stránok. Rozumiem

Odborná pomoc? Napíšte nám
zásady ochrany osobných údajov a súhlasím s nimi

* Vyplnenie týchto položiek je povinné