Táto webová stránka používa cookies, aby Vám umožnila čo najlepší zážitok z našich webových stránok.

Rozumiem
Vyberte si kliniku jednodňovej chirurgie.
Očné kliniky, ortopedické kliniky, cievna chirurgia, kliniky asistovanej reprodukcie.
Objednajte sa.
Kliniky
UNITED CLINIC s.r.o.

UNITED CLINIC s.r.o.

UNITED CLINIC s.r.o. Rated 3 / 5 based on 25 reviews.
Ľudovíta Fullu 5274, 90101, Malacky
+421 34/ 773 15 15

Pondelok: 08:00 - 15:00 Streda: 08:00 - 15:00 Piatok: 08:00 - 14:00

Objednať na konzultáciu

UNITED CLINIC je moderné pracovisko jednodňovej chirurgie, ktoré vďaka vysoko erudovanému tímu zdravotníckych pracovníkov a najmodernejšiemu  kvalitnému prístrojovému vybaveniu zabezpečuje pre svojich pacientov nadštandardnú starostlivosť v príjemnom prostredí.

V oblasti ortopédie a úrazovej chirurgie sa UNITED CLINIC špecializuje na artroskopie:

  • kolena –  ošetrenie meniskov, chrupaviek a väzov
  • členka – ošetrenie poškodenia chrupaviek, zápalu vnútrokĺbnej výstielky, mikrofraktúr subchondrálnej kosti
  • ramena – ošetrenie bolestivých stavov ramien, stavov po opakovaných vykĺbeniach ramennej kosti a ošetrenie poškodených chrupaviek.

UNITED CLINIC bola založená v roku 2007 a až do roku 2016 niesla názov Medicon. Klinika je držiteľom ochrannej známky UNITED CLINIC pre lekársky výskum, zdravotné strediská, lekárske služby. Klinika ponúka klientom komplexný systém ambulantnej diagnostiky, terapie, operatívy a rehabilitácie pod jednou strechou.

V rámci komplexných služieb v oblasti ortopédie klinika vykonáva aj:

Plastika predného krížneho väzu /LCA/  – operačný tím UNITED CLINIC  používa pri plastike predného skríženého väzu systém Mitek RigidFix® a bioresorbovateľných materiálov, ktorého výhodou je najmä to, že odpadá nutnosť ďalšej operácie na odstránenie fixačného materiálu.

Liečba vlastnou krvou –  používa sa pri poškodení chrupaviek ľahšieho stupňa, poraneniach šliach, ruptúrach väzov a svalov. Jedna dávka plazmy sa pripravuje odberom 10 ml krvi pacienta a následne sa separuje červená a biela zložka krvi. Získaná plazma obsahuje rôzne rastové faktory, ktoré sú niekoľko násobne zmnožené. Pri aplikácii sa aktivujú procesy : protizápalový, regeneračný a reparačný v patologicky zmenenom tkanive. Plazma sa vpichuje sa priamo do miesta poškodenia, buď do kĺbu alebo do poškodeného tkaniva. Liečba nie je hradená zo zdravotného poistenia. Jedna aplikácia stojí 100 eur, pričom sa odporúča 6-10 aplikácii.

UNITED CLINIC zamestnáva vysoko kvalifikovaných zamestnancov vo všetkých odboroch, v ktorých poskytuje zdravotnú starostlivosť. Lekári a zdravotné sestry pracujú najmodernejšími metódami s kvalitným prístrojovým vybavením a poskytujú pacientom nadštandardnú starostlivosť v príjemnom prostredí.

MUDr. Vladimír Pullmann

Špecializuje sa na oblasť športovej traumatológie, ortopedické  a chirurgické operácie. Jeho hlavným zameraním sú artroskopické operácie kĺbov. Operatér s dlhodobou praxou, ktorý má atestáciu I. stupňa z odboru chirurgia a špecializačnú atestáciu II. stupňa z odboru úrazová chirurgia bol v roku 2007 jedným zo zakladateľov tejto súkromnej kliniky jednodňovej chirurgie v Malackách.  Pravidelne sa zúčastňuje domácich aj medzinárodných konferencii z oblasti chirurgie a úrazovej chirurgie.
MUDr. Pullmann je lekárom Slovenskej juniorskej reprezentácie v basketbale, stolnotenisovej juniorky a všetkých športových klubov na Záhorí.

Okrem  jednodňovej chirurgie v oblasti ortopédie a úrazovej chirurgie United Clinic zabezpečuje vysoký komfort pre liečbu pacientov s možnosťou nadštandardných služieb aj v ďalších odboroch:

  • ORL ambulancia realizuje výkony jednodňovej chirurgie v oblasti otorinolaryngológie, ako napríklad odstránenie hltanovej mandle „nosné mandle“, chirurgickú korekciu deformít a zmien v oblasti nosa, nosohltana, hltana pri chrápaní a syndróme spánkového apnoe alebo plastiku nosovej priehradky pri zhoršenom dýchaní cez nos.
  • Cievna ambulancia poskytuje kompletnú neinvazívnu diagnostiku ochorení cievneho systému (arteriálneho, venózneho, lymfatického) periférnych tepien, kŕčových žíl od metličiek až po vredy predkolenia.  Ambulancia využíva moderné prístrojové vybavenie –  duplexnú ultrasonografiu, dopplerovské vyšetrenie.
  • Denzitometria pre deti a dospelých.
  • Logopédia: diagnostika, terapia, konziliárne vyšetrenia a poradenstvo v rámci porúch narušenej komunikačnej schopnosti. Tréning fonematického uvedomovania podľa D. B. Eľkonina určená najmä pre deti predškolského veku s ťažkosťami v oblasti hovorenej reči – prevenciu pred možnými budúcimi ťažkosťami s čítaním a písaním.

Klinika má vlastných detských anesteziológov.

Väčšina výkonov poskytovaných v UNITED CLINIC je hradená zo zdravotného poistenia. UNITED CLINIC je zmluvným partnerom zdravotných poisťovní:

  • VšZP, a. s.
  • Dôvera zdravotná poisťovňa, a. s.
  • Union zdravotná poisťovňa, a. s.

Výmenný lístok vám vystaví všeobecný lekár, ktorý vás na vyšetrenie posiela.

UNITED CLINIC má uzatvorené zmluvy so všetkými zdravotnými poisťovňami.

Doplatky sa líšia od metódy vykonávaného zákroku, vášho zdravotného stavu, použitého špeciálneho zdravotníckeho materiálu a vami zvoleného nadštandardu poskytovaného klinikou. Cenu doplatku sa dozviete na konzultácii na klinike. Objednajte sa na vyšetrenie.

Liečba krvnou plazmou nie je hradená zo zdravotného poistenia. Jedna aplikácia stojí 100 eur, pričom sa odporúča 6-10 aplikácii.

Kde nás nájdete

Objednávkový formulár

* Vyplnenie týchto položiek je povinné

Infomedica nie je poskytovateľ zdravotnej starostlivosti, nezhromažďuje ani neuchováva zdravotné údaje. Prosíme, aby ste v mailoch neuvádzali zdravotné údaje, takéto údaje budú ihneď odstránené.

Táto webová stránka používa cookies, aby Vám umožnila čo najlepší zážitok z našich webových stránok. Rozumiem

Odborná pomoc? Napíšte nám
zásady ochrany osobných údajov a súhlasím s nimi

* Vyplnenie týchto položiek je povinné