Táto webová stránka používa cookies, aby Vám umožnila čo najlepší zážitok z našich webových stránok.

Rozumiem
Vyberte si kliniku jednodňovej chirurgie.
Očné kliniky, ortopedické kliniky, cievna chirurgia, kliniky asistovanej reprodukcie.
Objednajte sa.
Kliniky
Arthromed, s.r.o.

ARTHROMED, s. r. o., Centrum ortopédie a športovej traumatológie

ARTHROMED, s. r. o., Centrum ortopédie a športovej traumatológie Rated 5 / 5 based on 36 reviews. Objednať na konzultáciu

V technicky  špičkovo vybavenom operačnom trakte, ktorý svojim technickým a prístrojovým vybavením spĺňa najprísnejšie kritériá pre prevádzku zdravotníckych zariadení podľa doporučení a zákonov Európskej únie, vykonáva zdravotnícky tím Arthromed-u ročne okolo 650 operačných zákrokov.

Najčastejšie sa jedná o:

  • artroskopie ramena
  • artroskopie kolena
  • artroskopie členka
  • bankartovu plastiku
  • plastiku skríženého väzu.

 

Pri artrózach veľkých a stredne veľkých kĺbov, bolesti šliach a šľachových úponov, pri chronických bolestiach chrbtice klinika využíva aj možnosť liečby krvnou plazmou – metóda Orthokin.

Liečba krvnou plazmou je využívaná aj na skrátenie doby rekonvalescencie poúrazových a pooperačných stavov. Používa sa ako podporná terapia pri natrhnutí väzov a šliach, zápalov šliach a väzov, v počiatočných štádiách poškodení chrupavky. Hoci táto metóda nenahrádza operáciu, môže výrazne urýchliť a zlepšiť hojivé procesy po operáciách.

Súkromná klinika Arthromed  pôsobí  v Martine od roku 2006. Je  vyhľadávaným pracoviskom v odbore ortopédia a športová traumatológia, a to nielen slovenskými, ale aj zahraničnými klientami.  Medicínsky tím kliniky ošetril mnohých vrcholových športovcov z rôznych športových odvetví. Klinika prevádzkuje ortopedickú ambulanciu, ambulanciu športovej traumatológie, jednodňovú chirurgiu a lôžkové oddelenie s kapacitou 5 lôžok.

Zdravotnícke zariadenie svojím technickým a prístrojovým vybavením, diagnostickým a liečebnými postupmi, spĺňa najprísnejšie kritériá pre prevádzku zdravotníckych zariadení podľa doporučení a zákonov Európskej únie.

V technicky špičkovo vybavenom operačnom trakte Arthromed ročne vykonáva priemerne 650 operačných zákrokov. V snahe udržať svetový trend a úroveň kvality poskytovanej zdravotnej starostlivosti o pacientov jeho tím neustále zavádza nové celosvetovo uznávané postupy v liečbe.

Výmenný lístok vám vystaví všeobecný lekár alebo lekár – špecialista, ktorý vás na vyšetrenie posiela.

Zmluvnými partnermi Arthromed-u sú:

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
  • Dôvera zdravotná poisťovňa, a. s.
  • Union zdravotná poisťovňa, a. s.

Kde nás nájdete

Cenník

Finančnú dostupnosť služieb pre pacientov zabezpečujú uzatvorené zmluvné vzťahy so všetkými slovenskými zdravotnými poisťovňami. Prípadné doplatky sa líšia od metódy vykonávaného zákroku, vášho zdravotného stavu, použitého špeciálneho zdravotníckeho materiálu a vami zvoleného nadštandardu poskytovaného klinikou. Cenu doplatku sa dozviete na konzultácii na klinike. Objednajte sa na vyšetrenie.

Objednávkový formulár

* Vyplnenie týchto položiek je povinné

Infomedica nie je poskytovateľ zdravotnej starostlivosti, nezhromažďuje ani neuchováva zdravotné údaje. Prosíme, aby ste v mailoch neuvádzali zdravotné údaje, takéto údaje budú ihneď odstránené.

Táto webová stránka používa cookies, aby Vám umožnila čo najlepší zážitok z našich webových stránok. Rozumiem

Odborná pomoc? Napíšte nám
zásady ochrany osobných údajov a súhlasím s nimi

* Vyplnenie týchto položiek je povinné